Numatic George – przyszłość urządzeń czyszczących

  • admin 

Nowoczesne urządzenia czyszczące firmy Numatic, to prawdziwa rewolucja w polskich gospodarstwach domowych. Zauważyliśmy to w momencie, gdy wprowadziliśmy tą markę do naszego asortymentu. Co zatem jest w niej tak rewolucyjnego i dlaczego model George jest wart polecenia?

Energooszczędność to podstawa

Dla „statystycznego Polaka” odkurzacze małej mocy mogą nadawać się wyłącznie do… czyszczenia wnętrza samochodu. Jednak model George – który jest przecież klasycznym odkurzaczem – skutecznie odkurza nawet przy bardzo małym poborze mocy.

Jak małym? Model ten pobiera zaledwie nieco ponad 600 W. Biorąc pod uwagę inne, konkurencyjne odkurzacze, jest to naprawdę spora różnica. Niektóre modele pobierają z sieci energię o mocy prawie 3 000 W, co w porównaniu do modelu George jest ogromnym marnotrawstwem energii.

Ogromna pojemność

Oferowane przez nas produkty marki Numatic (zwłaszcza Numatic George) to rozwiązania charakteryzujące się ogromną pojemnością. Przykładowo, ten sympatycznie prezentujący się model, może pomieścić w swoim wnętrzu aż 9 litrów wody. Oczywiście ma to przełożenie również na pojemność worka, który przy standardowym odkurzaniu może wystarczyć nawet na kilka miesięcy!

Modułowa konstrukcja

Produkty marki Numatic, które są dostępne w naszym asortymencie, bardzo często charakteryzują się modułową konstrukcją. Oznacza to, że ich funkcjonalność można dowolnie modyfikować, wymieniając po prostu poszczególne komponenty urządzenia. Tak też jest w przypadku modelu George. Z tradycyjnego odkurzacza, można go bardzo szybko „zmienić” w odkurzacz piorący. Jego możliwości można też jeszcze bardziej rozbudowywać. W celu poznania wszystkich jego funkcji, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Reasumując, produkty marki Numatic (a zwłaszcza Numatic George) to prawdziwe urządzenia czyszczące jutra. Zwłaszcza, że odpowiadają one zapotrzebowaniu Klientów na produkty funkcjonalne, praktyczne, energooszczędne i wygodne w użyciu.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu, zapraszamy do kontaktu.

Więcej znajdziesz na: https://euro-matic.pl/pl/numatic-george-gve370-2.html