Nasze zabawki drewniane

  • admin 

Zabawki drewniane – jest to najnowszy hit dla dzieci. Z drewna można zrobić bardzo wiele, a już prawdziwe pole do popisu mają osoby produkujące zabawki drewniane. Zaczynając od najpopularniejszej zabawki drewnianej czyli klocków. Ich rodzajów jest bardzo wiele. Już nie wystarcza nam zwykle kolorowe klocki drewniane z których możemy zrobić najprostszą wieżę, a które dostępne były już w latach dziecięcych naszych rodziców. Teraz dodano magnes, dzięki czemu te zabawki drewniane stały się dostępne również dla młodszych dzieci. Moja roczna córka uwielbia swoje klocki. Codziennie budujemy z nich wieżę, która za każdym razem wychodzi inna. Inne zabawki drewniane które zdobywają pierwsze miejsca na listach „najpopularniejszych zabawek dla dzieci” to drewniane układanki. Jest ta rzecz dla starszych pociech, ale daje niesamowite pole do rozwoju.

Zabawki drewniane, z którymi spotkałam się ostatnio to pociąg, w którego wagonach znajdują się najczęściej klocki albo znana wszystkim układanka piramida.

Wielka popularność zdobywają ruchome zabawki drewniane. Zaczynając od taczek, w których dziecko może wozić swoje skarby, przez drewniane koniki na biegunach, rowerki, motorki, samochodziki.1

Najnowszym prezentem z serii ” zabawki drewniane”, który kupiłam swoim dzieciom jest tablica sensoryczna. Na drewnianej tablicy znajdują się przyczepione różne interesujące dzieci kształty, figury, materiały. Moja córka uwielbia tą tablicę, codzienne odkrywa w niej coś nowego.

Syn zafascynowany jest znowu drewnianym parkingiem dla swoich samochodów. Godzinami próbuje układać tam również inne zabawki drewniane, których w domu mamy naprawdę sporo.

Zabawki drewniane to temat rzeka. Drewno jest tak wdzięcznym materiałem, że można stworzyć z niego wszystko.

Wszystkim polecam zabawki drewniane jako prezenty dla dzieci. Nie tylko swoich.

Zobacz więcej: https://www.zielonezabawki.pl/zun_m_Zabawki-1908.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *