Maski antysmogowe Dragon Casual – nie rezygnuj ze sportu zimą

  • admin 
maski antysmogowe dragon casual

Smog to problem nie tylko dużych miast, gdzie ruch samochodowy jest spory. To również kłopot małych wiosek, w których ludzie palą opałem słabej jakości. Winę za to ponoszą również stare piece opałowe. Niestety, nie jesteśmy jeszcze na tyle zamożnym społeczeństwem, aby od razu kupować opał dobrej jakości i wymienić wszystkie piece na lepsze. Najlepsze byłoby przejście na ogrzewanie gospodarstw za pomocą gazu ziemnego, niestety większość domów jest jeszcze nieocieplona. Ogrzewanie nieocieplonych styropianem budynków jest bardzo kosztowne. Smog powoduje choroby płuc oraz alergie.

maski antysmogowe dragon casual - zadbaj o swoje zdrowie

Maski antysmogowe Dragon Casual

Czy oznacza to, że okres grzewczy powinnyśmy spędzać siedząc w domu i patrząc się w telewizor? Na szczęście nie. Osoby aktywne nie wyobrażają sobie takiego marnotrawienia czasu. Miłośnik joggingu może popaść w depresję, jeśli nie wyjdzie na zewnątrz pobiegać. Jest rozwiązanie dla takich osób. Można skorzystać z maski przeciwsmogowej. Zakładamy maskę i wychodzimy na zewnątrz, możemy spacerować albo biegać. Nasz pies ucieszy się z naszego towarzystwa, a my rozprostujemy nogi i spalimy parę dodatkowych kalorii bez szkody dla naszych dróg oddechowych. Maski antysmogowe Dragon Casual chronią nas przed toksycznym działaniem spalin oraz pyłów zawieszonych, nawet gdy norma jest znacznie przekroczona. Specjalne filtry wyłapują niebezpieczne dla nas związki, a my oddychamy czystym powietrzem. Maska taka dodatkowo chroni naszą twarz przed zimnem i jest idealnie dopasowana, nie parują nam przez nią okulary (co zwykle się zdarza przy zwykłych maskach) oraz nie musimy jej poprawiać nawet, gdy bardzo szybko biegniemy albo jedziemy na rowerze. Maski Dragon Casual dostępne są w sklepach internetowych, znajdziemy je też w sklepach sportowych.

Na jak długo starczy jeden filtr?

Filtr starcza na bardzo długo, a w zestawie jest kilka na zmianę. Fajne jest też to, że maski te są w różnych kolorach, możemy dobrać taki, który nam się podoba oraz pasuje do naszej czapki, czy do butów. Przydatne jest to szczególnie dla gadżeciarzy i ludzi, którzy dbają o swój image nawet, kiedy biegają samotnie po lesie. Wybierając maskę dla siebie należy dokładnie dobrać rozmiar, unikniemy wtedy ciasnej lub za luźnej maski. Biegając z ochroną naszych dróg oddechowych nie będziemy musieli martwić się o zanieczyszczenia, które mogą dostawać się do płuc. O tym, aby zakrywać twarz powinnyśmy pamiętać też, kiedy spacerujemy po mieście. Maska jest na tyle estetyczna i ładnie wykonana, że może zastąpić szalik naciągnięty na twarz. Na pewno nikt nie będzie na nas patrzył, jak na wariata.

Wysokiej jakości maski antysmogowe Dragon Casual znajdziecie tutaj: https://miejscowka.shop/57-maski-antysmogowe-dragon-casual

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *