Detoks sokowy czyli skuteczne oczyszczanie na wiosnę

  • admin 

Zima to najlepszy czas, by wziąć się za siebie. W końcu na efekty trzeba zapracować, a ujrzenie efektu końcowego wymaga czasu. Więc jeśli chcesz idealnie wyglądać na wiosnę i czuć się zdrowo, to bez diety i wysiłku fizycznego się nie obejdzie. Pewnie sobie myślisz, jaką dietę wybrać i jak ćwiczyć. Na początek zacznij od spacerów. To jest najmniej męczący wysiłek fizyczny, a efekty będą spektakularne. Wystarczy trzydzieści minut dziennie.

A dieta? Po prostu zdrowo jeść i mniej jeść, ale na początek diety warto przeprowadzić detoks. A najlepiej detoks sokowy. O co w tym chodzi? To proste. Wystarczy pić tylko soki świeżo wyciskane z owoców i warzyw. Taka dieta doskonale oczyści organizm i dostarczy mu wszelkich składników odżywczych. Dieta sokowa idealnie przygotuje organizm na wiosnę i oczyści z wszelkich toksyn. W końcu środowisko jest tak zanieczyszczone, że warto przeprowadzić raz na jakiś czas detoks. Szczególnie po zimie. W zimie wdychamy pełno smogu i innych toksyn.

Czasami przyczyna nadwagi nie jest tylko zła dieta i brak aktywności fizycznej. Często jesteśmy po prostu spuchnięci, ponieważ gromadzimy zbyt dużo wody w organizmie i dużo toksyn. Soki oczyszczające podchodzą do diety i oczyszczania organizmu kompleksowo. Dzięki sokom schudniesz, uzupełnisz niedobory witamin i minerałów, będziesz mieć więcej energii na wiosnę. Soki możesz przygotować samodzielnie albo kupić. Kto jak lubi. Jeśli masz czas, to wybierz się na targ i zakup wszystkie potrzebne warzywa i owoce. Na targu zawsze są świeże. Jeśli masz to zamów sobie catering, by codziennie dostarczał Ci świeżych soków. A może masz własny ogród i sad lub ogródek? Tym lepiej dla Ciebie. Sam możesz zbierać swoje plony i wyciskać świeże soki. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, czy dieta sokowa jest dla Ciebie, to chyba już nie masz. Detoks sokowy to najlepsze, co możesz zaserwować swojemu organizmowi. Zobaczysz, że szybko zobaczysz pierwsze efekty. Ale najważniejsze jest zdrowie.

Efekty wizualne to jedno, ale zdrowie najważniejsze. Dbając już teraz o siebie, robisz inwestycje w przyszłość. Jeśli chcesz czuć się zdrowy i być sprawny przez długie lata, to już dziś dbaj o kondycję fizyczna i dietę. Żyj zdrowo, a będziesz żył długo. Jeśli dietę sokową połączysz z aktywnością fizyczną, to efekty będą spektakularne. Sam siebie nie poznasz i będziesz chciał jeszcze więcej. Tylko pamiętaj, nie zwlekaj.

Zacznij już dzisiaj o siebie dbać. Nie czekaj na dowolny inny moment. Nigdy nie będzie tego idealnego momentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *