Co wyróżnia buty narciarskie Salomon

  • admin 

Buty narciarskie powinny być wyposażone w technologie, które poprawiają komfort jazdy i przyczyniają się do rozwoju sportowych umiejętności. Dobrze też, jeśli producent oferuje sprzęt zróżnicowany pod względem wizualnym. Dzięki temu łatwiej wybierzemy to, co nam najbardziej odpowiada. Salomon to jedna z najbardziej renomowanych firm produkujących buty narciarskie. W czym tkwi ich fenomen?

Buty narciarskie Salomon

Sprzęt marki Salomon słynie z wygody użytkowania i doskonałego dopasowywania się do stopy narciarza. Popularne stały się dwie linie Salomona: X Pro i X-Lab. X Pro jest godne uwagi ze względu na użytą tutaj konstrukcję EndoFit™, umożliwiającą precyzyjne dopasowanie i przyleganie do stopy. Dodatkowo Twinframe gwarantuje elastyczność i dobre odbicie. Dzięki technologii Motion Flex zyskujemy usztywnienie podczas jazdy, a podczas chodzenia – dużą swobodę. W X-Lab obecna jest innowacja World Cup Advanced Shell Technology, która pozwala na agresywną jazdę – wewnętrzna część mocno trzyma nogę, przez co użytkownik ma większą kontrolę nad sprzętem.

Sezon 2018/19 przyniósł nam odsłonę dwóch nowych serii: S/Max i S/Race. W S/Max zastosowano konstrukcję Coreframe, na którą składa się cieńsza skorupa, przez co buty są lżejsze, bardziej zwinne i elastyczne. Nowy proces CUSTOM SHELL HD umożliwia dostosowanie wkładki w ciągu 10 minut! S/Race przeznaczone są dla wyczynowców. Zbudowane według technologii Xecarb COREFRAME, buty narciarskie Salomona są lżejsze i bardziej responsywne niż inne tego rodzaju buty na rynku. Ich wewnętrzna warstwa zrobiona jest z włókna węglowego, gwarantującego lepsze przenoszenie energii i czucie podłoża. Wszystkie modele mają atrakcyjny wygląd, który pobudza do efektywniejszej aktywności na śniegu.

Sprawdź pozostało ofertę na buty narciarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *