Akcesoria malarskie, które warto mieć w swojej pracowni

  • admin 

Malarstwo jest sztuką a ta – jak powszechnie wiadomo – jest składową kilku różnych aspektów, od abstrakcyjnej myśli, aż po… sprzęt malarski. Stworzenie ciekawego i pomysłowego dzieła nie jest uzależnione wyłącznie od profesjonalnego sprzętu. Podobnie sama pomysłowość nie wystarczy, by stworzyć dzieło stulecia.

Celem prowadzonej przez nas działalności, jest udostępnienie dobrych akcesoriów malarskich tym osobom, które lubią i chcą malować. Dla takich Klientów, przygotowaliśmy ofertę przyborów malarskich, które przydadzą się każdemu, kto pasjonuje się tą niezwykłą dziedziną sztuki.

Niezbędne akcesoria malarskie:

Szpachelki malarskie

Szpachelki to akcesoria malarskie, które wykorzystuje się do nakładania i rozprowadzania farby na powierzchni obrazu. Charakteryzują się giętką końcówką, którą osadza się na zazwyczaj drewnianym trzonku. Różnią się pomiędzy sobą rozmiarem i zastosowaniem.

Palety malarskie

Palety mogą być różne – od typowych, plastikowych, aż po jednorazowych, wykonanych z papieru. Są to przybory malarskie, które umożliwiają wymieszanie poszczególnych kolorów, przed nałożeniem ich na powierzchnię obrazu.

Pędzle i przybory do nich

Pędzel to sztandarowe akcesorium malarskie. W naszej ofercie znajduje się co najmniej kilkanaście ich rodzajów, nie wspominając o rozmiarach i zastosowaniach. Oprócz nich, oferujemy naszym Klientom zaawansowane akcesoria do przechowywania i mycia pędzli.

Maty ochronne

Maty zabezpieczają malowaną powierzchnię przed oddziaływaniem farby. Te, które są w naszej ofercie, można dowolnie ciąć. Dzięki temu możliwe jest ich przycięcie do wybranego rozmiaru.

Wzorniki mieszania kolorów

Wzorniki to idealne dla początkujących malarzy przybory malarskie. Ułatwiają one uzyskanie określonych barw, poprzez mieszanie kolorów składowych.

Oczywiście nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do powyższych produktów. Zapraszamy do odwiedzenia nas, w celu przeanalizowania całego naszego asortymentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *